izmir reformer pilates kursu

For Better Life...

White Club Reformer Pilates Kursu

reformer pilates, reformer pilates kursu, reformer pilates kursları, izmir reformer pilates kursu, izmir reformer pilates, balçova reformer pilates kursu, reformer pilates kursu fiyatı, izmir reformer pilates kursu fiyatı

Reformer Pilates Kursu egzersizleri; oturma, ayakta durma, kayışları çekme, ayak çubuğunu itme, ayak çubuğuna oturtulmuş, omuz bloklarına oturtulmuş, ek donanım, baş aşağı, yana doğru ve çeşitli çeşitlemelerle yapılabilir.

Reformer Pilates Kursu; Yay ve kayış destekleri ile kullanılan aletli pilates ile yapılan egzersiz sistemidir. Reformer Pilates Kursu çok yönlü şekilde kullanılabilir. Reformer Pilates Kursu egzersizleri; oturma, ayakta durma, kayışları çekme, ayak çubuğunu itme, ayak çubuğuna oturtulmuş, omuz bloklarına oturtulmuş, ek donanım, baş aşağı, yana doğru ve çeşitli çeşitlemelerle yapılabilir. Reformer aleti kullanılarak farklı uzunluklarda, esneklikte ve dengede reformer pilates hareketleri ayarlanabilir. Aletli pilates genel olarak 2 ya da 3 günü 1 saatlik ya da 50 dakikalık dersler halinde yapılır. İlk ay sonunda fark gözle görülür hale gelir. Reformer pilates sayesinde eklemlere daha az yük biner. Pilatesde hizalanmayı kolaylaştırır ve hızlı sonuç alınması sebebi ile tercih edilmektedir.

Pilates eğitmenleri aletin nasıl kullanılacağını anlatırken hareketleri uygulamalı olarak gösterirler. Pilates aletinin kullanımı ilk ders kolay hareketlerle başlar, sonlara doğru zor ve daha fazla güç gerektiren hareketler yapılır. Reformer pilates hareketleri kişinin vücut ihtiyaçlarına göre değişebilir. Reformer Pilates Kursu egzersizleri düzenli yapıldığında hızlı bir gelişim kaydedilir.

Pilates’in kurucusu Joseph Pilates tarafından icat edilmiş olan reformer pilates aleti yatağa benzeyen bir egzersiz mekanizmasıdır. Üzerindeki yatak kısmı, raylar ve yaylarla ileri geri hareket eder. Yaylar farklı dirençlerde ayarlanıp, çekme veya itme görevinde farklı Pilates egzersizleri yapmanızı sağlarlar.

Şubelerimize ücretsiz deneme dersi için formu kullanarak uygun zamanı seçin ve hemen rezervasyonunuzu tamamlayın.

Hareket eden reformer pilatesin yatağının omuzlukları dersi yapan kişinin yatakta güvenle yatmasını sağlar. Mekanizmanın en alt tarafında yani ayakların denk geldiği kısımda bir ayak barı bulunmaktadır. Reformer Pilates Kursu dersine katılan kişi bu bara ayaklarını veya ellerini koyarak yatağı hareket ettirir.

Reformer Pilates Kursu aletinin aynı zaman zamanda uzun elinizi veya ayağınızı takabileceğiniz kayışları vardır. Bu kayışlar ayaklara ve ellere takılarak yatak yine hareket ettirilebilir.

İzmir Reformer Pilates Kursu fiyatları ve detaylı bilgi için merkezimize danışınız.

× Whatsapp