İzmir Boks Kursu

Boks kurslari

Boks Kurslari

İzmir Boks Kursu, İki kişi arasında düzenlenen, yumruk ile belden yukarı saldırı ve savunmaya dayanan amatör ya da profesyonel olarak belirli kurallar çevresinde yapılan özel bir spor branşıdır. Güç, dayanıklılık v sabır isteyen boks kursları, aynı zamanda kilo vermek ve forma girmek isteyenler için var olan en iyi spor dallarından biridir.

Birebir Boks Kursları

Profesyonel Boks Kursu eğitmenler eşliğinde kişiye özel egitim programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen ile bire bir yapılmaktadır. Personal Trainer Boks Kursları kişilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için egzersiz planı hazırlarken standart programlardan farklı olarak; üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, ve alışkanlıkları dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda egzersiz planı hazırlanır. Periyodik ölçümler, nabız ölçümleri ve testler yapılarak gelişim takip edilir. %100 başarı sağlar. 10ders, 20 ders ve 30 ders seçenekleriyle hocalarımızdan özel ders alabilirsiniz.

Özel Grup Boks Kursları

Boks kurslari içinGüçlü bir kondisyona sahip olmak için güçlü bir irade ve süreklilik oldukça önemlidir. İlk birkaç kondisyon çalışması ile geçirilecek dönemin ardından teknik ve taktik antrenmanlarına geçilir. Yüksek güç gerektiren Boks kursları, fazla enerji harcatarak kalori ve yağ yakımını hızlandırır. Amacımız kesinlikle şiddet değildir.  Çalışmalarımız sertlikten uzak eğitim odaklıdır. Özel boks dersleri gruplarımız 6-10 kişilik sınıflardan oluşur. Ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.

Cardio Boks Kursları

İzmir boks kurslari  Cardio ağırlıklı bir derstir. Derste herhangi bir antrenman partneri ya da rakip yoktur, sadece boks torbalari ile çalışırsınız. Eğitmenlerimiz, size özel olarak torba üzerinde uygulayacağınız antrenman programını verir ve belirli bir süre içinde sizi yönlendirerek uygulamanıza yardımcı olur. Zaman aralıklarında torbadan ayrılıp, kondisyonu arttırmaya yönelik hareketler yaparak aktif dinlenmenizi de sağlar. boks eğitimi Bu ders yüksek kalori harcamanızı sağlarken aynı zamanda yumruk ve tekme tekniğinizi düzeltip gücünüzün artmasını da sağlar ve çok hızlı forma girmiş olursunuz.

Kids Boks Kursları (4-13 Yaş)

Küçük yaşta başlanılan her spor branşı gibi İzmir boks kursları hem fiziksel hem de psikolojik olarak çocuğunuzun gelişimine olumlu yönde katkı sağlar. Boks dersleri ile çocuklar fiziki olarak güçlenirken aynı zamanda sosyalleşebilir ve takım olarak çalışmanın disiplinini edinmiş olur. Boks eğitimleri ile çocukların özgüveni çok ileri seviyelerde artar.

WHITE Club  Boks kurslari,  Yaş, cinsiyet, kondisyon durumu gibi özelliklere göre hazırlanan sıradan grup derslerini unutun. (İzmir boks salonu) Boks kulübü olarak eğitmenler gözetiminde en verimli egzersiz seçeneği olan Takım Antrenmanı, 8 kişiden oluşan özel vip derslerinde bireysel performansın takım ruhuyla özdeşleşerek yükseldiği farklı ve verimli bir deneyim sunar. Sertlikten uzak eğitimlerimiz  50 dakikalık özel eğitim ısınma, direnç ve kardiyo egzersizleri, esnemeyle tamamlanır. Temel egzersiz “Fundamentals”, Functional eğitimlerle, Fitness, Crossfit, Crossfight,  Boks, Kickboks , MMA,  Karma Do Sporları ile haftalık spor programınızı oluşturursunuz.

izmir spor salonlari

Boks Kursu müfredatımız, korkutucu olmayan, yargılamadan uzak bir atmosferde eğlenirken maksimum
teknik ve kondisyon ilerlemesi sağlamak için tasarlandı.

BOKS KURSLARI FAYDALARI:
Boks Kurslari Kilo vermenize yardımcı olur.
Boks kursu güç oluşturur.
İzmir boks kursu ile Kendini savunmayı öğrenirsiniz.
Boks kursu izmir ile Kardiyovasküler zindeliğinizi arttırır.
Boks kursu Yalın kas oluşturur.
izmir boks Koordinasyonu iyileştirir.
boks kurslari disiplininizi geliştirir.

Boks kurslari Tarihi
“Tatlı bilim” olarak bilinen boks sporunun tarihi eski Yunan'a kadar uzanıyor. Acımasız bir kan sporu
olarak ortaya çıkan Boks kursu, 1867'de Marques of Queensbury Kuralları ile güncellendi. Bu, bir sporcunun
güvenliğini sağlamak için eldivenler, ağırlık sınıfları, raundlar, 8-10 sayıları ve bir dizi başka kuralı
içeren modern boksun dayandığı kurallar dizisidir. 19. ve 20. yüzyıl boyunca boks en popüler dövüş
sporu ve milyar dolarlık bir spor endüstrisi haline geldi. Boks, Olimpiyatlardaki tek tam temaslı vuruş
sporudur.

izmir boks kursu, boks kurslari, boks okulu

Boks kurslari , fitness endüstrisindeki en popüler egzersiz biçimlerinden biri haline geldi. Bugün boksörler,
dünyanın en yüksek ücretli ve en ünlü sporcularından bazıları olarak biliniyor!

Boks kursu fiyatlari ve bu eşsiz deneyim için ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın..

× Whatsapp